Kelio užtvarai

AUTOMATINIAI KELIO UŽTVARAI

Norint patikimai valdyti įvažiavimo ir išvažiavimo srautus į pramoninių objektų teritorijas, požeminius garažus, saugomas gyvenvietes, automobilių stovėjimo aikšteles būtina panaudoti automatinius kelio užtvarus. Priklausomai nuo jūsų poreikių galime pasiūlyti įvairių tipų automatinius užkardus. Karties ilgis kiekvienu atskiru atveju pasirenkamas individualiai nuo 2.5 iki 12 metrų diapazone.

Specifinėse situacijose, ypatingai požeminiuose garažuose, kur patalpų aukštis ženkliai mažesnis už pravaževimo plotį, yra galimybė panaudoti šarnyrinį laužytą kartį.

Siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir gerą estetinį vaizdą, automatinių kelio užtvarų korpusai gaminami iš cinkuotos skardos ir dažomi aukštos kokybiškais dažais RAL2000 spalva. Vietose su agresyvia aplinka galima panaudoti korpusus iš nerūdijančio plieno.

Bendrovė „Termoliuksas“ nuo 1995 metų bendradarbiauja su Italijos bendrove RIB, gaminančia kelio užtvarus ir kiemo vartų automatizavimo įrangą. Šie RIB produktai pritaikyti darbui Lietuvos klimato sąlygomis: užkardų pavarų šildymo ir vėdinimo sistemos bei specialūs tepalai užtikrina patikimą įrangos funkcionavimą esant kritinėms žiemos ir vasaros temperatūroms.


Modelių apžvalga

PRESIDENT
President – tai RIB patentuotas produktas, naujovė automatinių užtvarų srityje. Komplektą sudaro 3 metrų kartis ir apatinė montavimo plokštė. Į standartinę komplektacija įeina ir kliūtis atpažinanti apsaugos sistema. Dingus įtampai su dviem papildomai suinstaliuotais akumuliatoriais, automatinis kelio užtvaras atliks iki 180 vienas po kito einančių ciklų.
President užtvarai idealiai tinka užtverti nedideles parkavimo aikšteles šalia biuro bei įvažiavimus į daugiabučių namų kiemus.

RAPID
Rapid – tai užtvarų serija skirta intensyviam panaudojimui. Rapid užtvarai paprastai montuojami parkavimo aikštelėse aikštelėse prie didelių gyvenamųjų namų (Rapid S modelis). Esant labai intensiviam transporto srautui naudojamas Rapid Park modelis.
Rapid užtvaro kartis gali būti nuo 3 iki 5 metrų ilgio. Visi užtvarai turi ventiliuojama variklį ir yra standartinėje komplektacijoje su integruotu perspėjimo švyturėliu, elektroniniu valdymu ir judėjimo greičio sumažinimo galimybe atidarymo ir uždarymo metu.


NORMAL                                                                                                            INDUSTRIAL

Normal - tai automatinis elektromechaninis užtvaras skirtas intensiviam naudojimui. Šis užtvaras tiekiamas tik su 6 metrų ilgio kartimi. Panaudojimo sritis -  pramoniniai objektai.Industrial - tai automatinis elektromechaninis užtvara pramoniniam naudojimui.Galingo variklio dėka užtvaras lengvai valdo iki 12 metrų kartį.
                  
 

Produktų katalogas

GARAŽO VARTAI
PRAMONINIAI VARTAI
KIEMO VARTAI
PRIEŠGAISRINIAI VARTAI Naujiena!
VARTŲ PAVAROS
TVOROS Naujiena!
RAMPŲ ĮRANGA
KELIO UŽTVARAI
DURYS
SUSUKAMOS ŽALIUZĖS
SUSUKAMOS GROTOS
BALKONŲ STIKLINIMAS
STUMDOMOS PERTVAROS
ŽIDINIAI
KAMINŲ SISTEMOS

Termoliuksas © Copyright 2015.
Sprendimas: Infoluitai

Ozo g. 20-12, LT-07151 Vilnius 

El.paštas: info@termoliuksas.lt

Tel. +370 5 2404351,

mob. +370 616 55222.